Sklep internetowy Autystyczny.pl


Autystyczny.pl to nazwa sklepu internetowego należąca do naszego Stowarzyszenia. Kupując w nim produkty wspierasz osoby niepełnosprawne i dajesz im pracę.

Pomysł powstał w głowach rodziców, którzy zastanawiali się, co stanie się po zakończeniu szkoły z ich dziećmi autystami. Na spotkaniach podczas rozmów odbywały się dyskusje dotyczące przyszłości naszych podopiecznych. Rynek pracy dla osób niepełnosprawnych jest ubogi w naszym kraju, dlatego też staramy się znaleźć rozwiązania prowadzące do rozwoju naszych dzieci i podopiecznych.

W naszym sklepie znajdują się koszulki i obrazy, gdzie nadruki to prace osób z autyzmem, zaś hasła wymyślają rodzice. Ponadto w sprzedaży mamy artykuły wykonane przez osoby z ASD oraz rodziców dla których rękodzieło jest formą w terapii. Będzie można również kupić książki, które wydaje SZKLANY MUR - Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Dotkniętych Autyzmem. Wszystkie nasze projekty mają w założeniu promować autystów ich uzdolnienia, rozwijać ich pasje i dostosować ich potrzeby do rynku pracy.

W przyszłości chcemy również zapewnić szkolenia dla osób z autyzmem związane m.in. z fotografią artystyczną, działaniem w social media oraz grafiką komputerową. To wszystko będzie możliwe dzięki platformie Autystyczny.pl, gdzie znajdziecie produkty tworzone z pasją przez osoby autystyczne i ich rodziny, a osiągnięty dochód ze sprzedaży pomoże wesprzeć działania statutowe naszego Stowarzyszenia.

Zapraszamy do „Autystycznie dumnego sklepu”! Kupując w naszym sklepie z dumą wspierasz Stowarzyszenie SZKLANY MUR.

www.autystyczny.pl

Ten projekt realizowany jest przy współpracy programu: